header foto header foto
 

Heren 1

 

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berlicum H1 Nuth H1 14:45
Deurne H1 Eersel H1 14:45
Peel en Maas H1 Nova H1 14:30
Wijchen H1 Meerssen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wijchen H1 8 22 7 1 0
2 Deurne H1 7 18 6 0 1
3 Meerssen H1 8 16 5 1 2
4 Nova H1 7 15 4 3 0
5 Peel en Maas H1 7 12 4 0 3
6 Nuth H1 7 12 4 0 3
7 Berlicum H1 7 6 2 0 5
8 Eersel H1 7 4 1 1 5
9 Cranendonck H1 8 3 1 0 7
10 Heesch H1 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Eersel H1 14:45 thuis - semi-water veld
24 nov HC Nova H1 14:45 uit
8 mrt Mixed Hockey Club Heesch H1 n.n.b thuis
15 mrt MHC Wijchen H1 n.n.b uit
29 mrt Hockeyclub Berlicum H1 n.n.b uit
5 apr Hockeyclub Peel & Maas H1 n.n.b thuis
19 apr HC Nuth H1 n.n.b uit
10 mei HC Cranendonck H1 n.n.b thuis
17 mei HV Meerssen H1 n.n.b uit
7 jun Eersel H1 14:30 uit
14 jun HC Nova H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Nuth H1 Nova H1 2-7
Berlicum H1 Meerssen H1 2-3
Wijchen H1 Eersel H1 2-1
Heesch H1 Deurne H1 0-4
Peel en Maas H1 Cranendonck H1 6-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Nova H1 Heesch H1 8-1
Cranendonck H1 Nuth H1 2-4
Deurne H1 Wijchen H1 4-5
Meerssen H1 Peel en Maas H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berlicum H1 Eersel H1 5-0
Cranendonck H1 Nova H1 0-2
Wijchen H1 Heesch H1 7-1
Nuth H1 Meerssen H1 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Eersel H1 Peel en Maas H1 0-4
Deurne H1 Berlicum H1 3-1
Meerssen H1 Cranendonck H1 4-0
Nova H1 Wijchen H1 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Berlicum H1 Heesch H1 5-0
Nuth H1 Eersel H1 3-2
Meerssen H1 Nova H1 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Eersel H1 Cranendonck H1 3-2
Heesch H1 Peel en Maas H1 1-5
Wijchen H1 Berlicum H1 4-2
Deurne H1 Nuth H1 8-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Nuth H1 Heesch H1 7-0
Peel en Maas H1 Wijchen H1 1-2
Meerssen H1 Eersel H1 7-1
Cranendonck H1 Deurne H1 0-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Wijchen H1 Nuth H1 8-1
Heesch H1 Cranendonck H1 0-2
Deurne H1 Meerssen H1 5-3
Nova H1 Berlicum H1 4-0
VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
Peel en Maas H1 Deurne H1 2-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Peel en Maas H1 Berlicum H1 5-2
Eersel H1 Nova H1 1-1
Meerssen H1 Heesch H1 4-0
Cranendonck H1 Wijchen H1 1-6